Oprava čelní fasády fary a další vyhlášené sbírky

Staršovstvo FS ČCE v České Třebové rozhodlo vyhlásit účelovou sbírku na opravu čelní fasády fary v Riegrově ulici, která je hotova.

Vyhlášená sbírka na opravu fasády je ukončena. Děkujeme všem dárcům.

 

  • Staršovstvo se rozhodlo vyhlásit finanční sbírku na pomoc farnímu sboru ČCE v Trnávce. Sbor v Trnávce se totiž potýká s vysokým dluhem, který vznikl při opravách evangelického kostela a hřbitova, když se trnávskému staršovstvu nepodařilo splnit všechny podmínky při čerpání státních dotací a kvůli tomu část přislíbených dotací nebyla sboru vyplacena. Své dary na podporu bratří a sester v Trnávce, prosím, pište na sběrací listinu a předejte sestře Nečasové. Sbírka potrvá do poloviny února.
 

 

Novinky

Synod

20.05.2017 21:10
V těchto dnech probíhá synod naší církve. Aktuální zprávy z jednání doprovozené fotkami a postřehy můžete sledovat na www.synodcce.cz . Zpracováváme okamžitá vystoupení poslanců k jednotlivým bodům programu a snažíme se zachytit důležitá usnesení. Oficiální verifikované závěry jednání budou zveřejněny zhruba za měsíc. Stručnější zprávy určené pro širší veřejnost jsou na www.e-cirkev.cz .   Daniela Ženatá

Bohoslužby 2017

04.02.2017 20:59
Příští neděli 25.června bude v České Třebové v kostele na Trávníku mít bohoslužbu  br. farář Kamil Vystavěl.  Všichni jste srdečně zváni.

Bohoslužby v lednu 2017

21.01.2017 11:25
Bohoslužby v lednu 2017 bude mít br. farář Vystavěl a v neděli 29.1.2017 bude bohoslužba s večeří Páně v 9h na faře v České Třebové. Kazatelem bude br. Filip Keller ze Svitav. (Br. farář Kamil Vystavěl bude kázat ve Svitavách.)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>